piątek, 4 lutego 2011

Klika nowych fotek specjalnie dla Was :)

To kilka nowych fotek zrobionych w szpitalu specjalnie  dla Was :) Jakość ich nie jest zbyt dobra, bo zrobione telefonem przez mamę Michałka.

Jak widać humor Misia nie opuszcza i tak trzymać :))12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Bardzo ładnie,Skarbuniu Wyszedłeś,buziaczki od Eli

gdynianka pisze...

Michałku, prześlicznie!!!

Anonimowy pisze...

Dzielny Michałek! Tak trzymaj Kochanie, jesteśmy z Tobą :)

Anonimowy pisze...

Chyba wszyscy jesteśmy w szoku wpisem pani Doroty,bo jeżeli nawet ktoś kopiuje zdjęcia czy wpisy to tylko po to aby temu chłopcu pomóc,żeby jak najwiecej osób poznało historię choroby tego chłopca,bo same zaglądanie to nic nie da,to chyba chodzi o to aby temu dziecku pomóc,aby jak najwięcej ludzi poznało Michałka Po to jest blog Michałka aby mu pomóc duchowo,a przede wszystkim finansowo,ale jeżeli będzie taki administrator,to lepiej niech wpisami zajmą się rodzice dziecka,bo jeszcze trochę to nie będzie można zaglądać na blog Michałka bez zgody telefonicznej pani Doroty Jarząbek??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimowy pisze...

No ja również uważam,że to nic złego kopiować zdjęcia,oczywiście w dobrym celu,ale to chyba kazdy kto zagląda na stronę Michałka to robi to po to aby mu pomóc,także to nic złego kopiować fotki na których jest Michałek,po to aby miał coraz więcej wokół siebie przyjaciół,bo nikomu nie potrzebne są Jego zdjęcia tylko jeżeli ktoś to robi to w dobrym celu.Pozdrawiam Cię Misiu i twoja mamę.A tak wogle to świetne foteczki.

Anonimowy pisze...

Michałku sliczne foteczki,tak trzymaj,a co do kopiowania zdjęć ja myślę,że to nic złego i też uważam,że w ten sposób jest też jakaś pomoc,bo nie kazdy pomaga finansowo, bo go nie stać,ale duchowe wsparcie jest również wazne.

cali pisze...

Kochani, nie mam nic przeciwko cytowaniu moich słów - wiem, że to dla dobra Michałka i robię wszystko aby temu chłopcu pomóc. Mam tylko prośbę aby cytować właśnie a nie kopiować i podpisywać jako własne.

gdynianka pisze...

Chyba jednak nie wszyscy są w szoku wpisem pani Doroty, ja na przykład nie:)
Nie pamiętam już o co chodziło, ale przypominam sobie, że z Martynką Kruk było podobnie, w pewnym momencie zabroniono kopiowania zdjęć, bo przysporzyło to kłopotu Rodzinie.

Michałku, jesteśmy z Tobą, dzielny chłopczyku:)

Anonimowy pisze...

nie ma co się sprzeczać,ale jezeli ktoś kopiował to miał dobre chęci wyrażenia pomocy to jest moje zdanie,każdy by chciał pomóc jak tylko umie,a najważniejsze jest dobro Michałka.Pozdrowienia dla wszystkich,ale przyznam,że osobiście nie widze w tym nic złego,no ale jeżeli nie można kopiować to trudno,ale nie dziwie się że co nie którzy się oburzyli,ale jest jak jest.

Anonimowy pisze...

Gorące pozdrowienia od Magdy,Agnieszki i Izy,trzymamy kciuki Michałku

Anonimowy pisze...

Michałku jesteś taki dzielny. Skarbie niedługo wrócisz do kolegów...wytrzymaj jeszcze troszkę! Jesteśmy z Tobą każdego dnia i w każdej minucie.

Anonimowy pisze...

Śliczny chłopczyk:)
JA zaglądam codziennie na Twój blog i wierzę że wszystko będzie dobrze:)Inaczej nie może być
Michałku trzymaj się i jeszcze troszeczkę musisz wytrzymać