piątek, 15 lipca 2011

Kochani, nadal czekamy na wyniki badań... Rozmowy z lekarzem dziś nie było...

Oto nowe wieści z Kolonii:

Niestety dzisiaj nie zrobiliśmy żadnego zdjęcia. Z kliniki wróciliśmy kilka minut przed czwartą. Prawie cały dzień spędzilismy w szpitalu.. Najpierw zgłosilismy się do Tagesklinik. Misio został przebadany. Podano mu jasieś leki, bo miał dziwne plamy na twarzy. Na szczęście już wszystko ok.

Potem poszliśmy już na scyntygrafię. Anestezjolog się trochę spóźnił, potem półtorej godziny trwało badanie. Biedny Misio był tak głodny przez tę narkozę, że jak już po badaniu poszliśmy znowu do Tagesklinik i lekarz go zobaczył takiego bladego, to natychmiast zlecił jeszcze badanie krwi. Na szczęście wyniki są bardzo dobre. Następna wizyta w klinice przewidziana jest na poniedziałek. Mamy się zgłosić na badanie krwi i powiedziano nam, że sam Profesor z nami porozmawia o wynikach.

Po badaniach Misio od razu poczuł się lepiej. Pojadł, pojeździł na rowerze i oczywiście malował. Tym razem również Iwona wypiękniała za sprawą Misia. No i skoro wszyscy tak bardzo chcą zobaczyć, czego się wstydziłam, to zbieram się w sobie i pokazuję. :D Żeby nie było, że mam coś do ukrycia:P

Podrawiamy Was wszystkich serdecznie.
Kaśka

8 komentarzy:

Ena pisze...

Jak się cieszę ze Michałek ma energię i uśmiecha się. A makijaż piękny mały wizażysta rośnie ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki!!

Anonimowy pisze...

Super makijaż,Michałek się spisał.Trzymajcie się i trzymam mocno kciuki.

Agnieszka pisze...

Dzieki za wiesci: dzielnie sie trzymacie:)
Pozdrawiam ze Stuttgartu
i trzymam kciuki!

jolave pisze...

Śliczny uśmiech ma Michałek. Mama bardzo ciepła i kochana. Ważne, że on się nie poddaje, a obok Was wiele Aniołów. Muszą Wam pomóc!!!!!

Krysia_i_Zbyszek pisze...

Pozdrawiamy was kochani bardzo Serdecznie jesteśmy pełny wiary i nadziei że wszystko będzie dobrze :)
Kochany Michałku jesteś dzielnym chłopcem na pewno wygrasz tą nierówną walkę z paskudem tego Skarbeczku z Serca Ci życzymy buziaczki :* :)

Anonimowy pisze...

Misiu, czekamy na dobre wiesci! Sciskam Cie Slonko!!!

Anonimowy pisze...

Kochany Michalku wierze z calego serca,ze bedziesz zdrowy!Buzka

Anonimowy pisze...

napiszcie cos wiecej prosze!!!!!tak sie ucieszylam,ze podejma sie leczenia michalka!!!!!