sobota, 20 sierpnia 2011

Tata Misia pisze :)

Tata Michałka napisał:

WITAJCIE DROGIE ANIOŁY -  MISIO czuje się jak na razie dobrze, bawi się, rozrabia i oby tak dalej. Tylko w nocy coś narzekał na ból oka i głowy w okolicy oka i od razu przychodzą do głowy głupie myśli, bo w głowie to znaczy w czaszce ma dużo tego dziadostwa i obawy są duże i jak tylko na coś MISIO narzeka na jakikolwiek ból jest niepokój o niego .W poniedziałek MISIO jedzie do Lublina na kolejny blok chemii opracowany przez profesora Betholda .TRZYMAJMY WSZYSCY KCIUKI oby pomogło -  tata MISIA.

6 komentarzy:

Ola pisze...

Tato Misia, mocno trzymamy kciuki za powodzenie terapii. Misio to silny chłopak i pokona to paskudztwo, zwłaszcza, że ma tak wspaniałą, kochającą i wspierającą Rodzinę.

KATLA pisze...

To tylko kilka dni,a one szybko miną i Michałek będzie z powrotem w domku.Cieszę się,że Michałku rozrabiasz,bo takie są uroki dzieciństwa.Jeżeli chodzi o ból oka i głowy w okolicy oka,to może niechby okulista przebadał wzrok Michałka.Dlatego tak piszę,bo ja mam takie objawy bardzo często,a jest to spowodowane ,że jedno oko mam słabsze.Bardzo często budzę się z bólem oka,a jest to taki dziwny ból,a wtedy tylko coś p/bólowego.Trzymam kciuki aby ten tydzień szybko miną.

Michaelina pisze...

Trzymamy kciuki!!!!Jesteśmy z Misiem:)))

Krysia_i_Zbyszek pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Krysia_i_Zbyszek pisze...

P R E M I E R A _ P I O S E N K I _do_Wiersza_Mietka _Góry -
DLA - MICHAŁKA ROMANIUKA -

Piosenka ---> http://xd.pl/9760

Audycja ----> http://xd.pl/38d5

Autor wiersza : Mietek Góra

Muzyka i wykonanie : Jarek Staniek

♥_OTWÓRZMY_♥_SWE_♥_SERCA_♥

Iwona z Wrocławia pisze...

Trzymamy kciuki...będzie dobrze. Oby ten tydzień szybciutko się skończył :)