sobota, 10 grudnia 2011

U Michałka dzisiaj wszystko w porządku choć wczoraj Misiu troszke nas wszystkich nastraszył...
Mama pisała tak:

"Misio dzisiaj czuję się dobrze - z rana dostał płytki, bo miał krwotok. Teraz już jest dobrze, chodzi po korytarzu -  teraz njajbliższe badania w niedziele. Jak będzie okej to w poniedziałek do domu."


Trzymamy kciuki, żeby Michaś mógł do domku w poniedziałek pojechać. Wieczorem rozmawiałam z mamą i Michaś miał już humor, cały wczorajszy dzień szalał po korytarzu...  szykował się właśnie do spania. Jak tylko wyniki pozwolą w poniedziałek pójdzie do domku, tam naładuje akumulatorki, bo po swiętach planowana jest nastepna chemia. Bądźmy z Nimi, kochani i trzymajmy kciuki z całych sił...


I specjalne podziękowanie od taty Michałka:


"Chciałbym SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ KRYSI I ZBYSZKOWI za śliczne zdięcia MISIA na NK i w ogóle za wszystko co robią dla MISIA I WAM WSZYSTKIM, KOCHANI - tata MISIA."

1 komentarz:

Krysia_i_Zbyszek pisze...

Witamy i Pozdrawiamy Serdecznie, Walcz, walcz kochany Misiu musi być dobrze buziaczki :*

http://pinotv.pl/kanal/sos-dla-michalka-romaniuka

Gorąco prosimy o Modlitwę za Michałka i jego Rodziców

MODLITWA _ O _ CUD _ !!!

Panie Jezu, stajemy przed Tobą tacy jacy jesteśmy. Przepraszamy za nasze grzechy, żałujemy za nie, prosimy przebacz nam. W Twoje Imię przebaczamy wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko nam. Wyrzekamy się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddajemy się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszamy Cię do naszego życia, przyjmujemy Cię jako naszego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów prosimy
Michałka, odmień go, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń go Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kochamy Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składamy. Pragniemy podążać za Tobą każdego dnia w naszym życiu.
Amen.
Maryjo Matko nasza, Królowo Pokoju, Święty Peregrynie Patronie chorych na raka, Wszyscy Aniołowie i Święci, prosimy przyjdźcie Michałkowi ku pomocy.

♥_OTWÓRZMY_♥_SWE_♥_SERCA_♥