piątek, 13 stycznia 2012

Witajcie Kochani - MISIO po wizycie pana Sebastiana i pani doktor z hospicjum troszkę się ożywił i teraz uczy Łukasza jak się odkurza - jak to pan kapitan... Narazie go nic nie boli i oby tak dalej, bo dzisiaj znowu podniesiono dawkę MF i może dla tego mniej odczuwa  ból -  tata MISIA.

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Panie Boże, dziękuję Ci, że nie boli
Przesyłam wiązkę pozytywnej energii, MISIO ma w moim serduszku swoje miejsce, tulę również i Jego Najbliższych

Anna Mazela pisze...

Bardzo nas cieszy ta wiadomość:)OBY NIE BOLAŁO:)Pozdrawiamy i ściskamy całą Waszą wspaniałą rodzinę:)Michałku całuski dla Ciebie skarbie:):):)

Anonimowy pisze...

Misiu przywódca ;-)
Dzielny chłopak z Ciebie
Tule.

M.

Anonimowy pisze...

Michałku trzymaj sie Ściskam kciuki za dobry dzień. Mam nadzieje ze uda sie opanowac sytuacje z bólem Wiem ze w takich sytuacjach stosuje sie różne kombinacje leków przeciwbólowych sprawdzając co jest najlepsze w danej chwilii. Michałku baw sie dzisiaj dobrze Całuski Lidka

Anonimowy pisze...

Tak to dzięki zwiększonej dawki MF MISIO mniej odczuwa ból.
JESTESTEŚMY Z WAMI. :-)
Aga K.

KATLA pisze...

SUPER ,ŻE NIE BOLI MISIA,BO MA NIE BOLEĆ JUŻ NIGDY WIĘCEJ.NO ŁUKASZ SŁUCHAJ MISIA BO ON WSZYSTKO WIE.TRZYMAJCIE SIĘ I BUZIAKI

Anonimowy pisze...

No bo Pana Kapitana trzeba się słuchąc!! Kochany Michałku, już dziś pisałam,ale chciałm jeszcze raz życzyć cudownego dnia, super zabawy z rodzeństwem no i chomikami :) Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie bardzo ładny dzis dzień :) pozdrawiam Cię i całą twoją rodzinkę!!!

P.S. Uzależniałm się od Twojego bloga, a muszę powiedzieć, że nigdy nie czytałma żądnego, tu bije takie ciepło że chce się tu po prostu być!!

Kasia :)

Anonimowy pisze...

Jestem kochani z Wami. Trzymajcie się dzielnie.

Anonimowy pisze...

Przytulam mocno w wyobrazni Misia i przekazuje mu duzo sil, by mogl sie bawic. Pozdrawiam Agata

Anonimowy pisze...

Kochani, cała piąteczko:) Trwajcie razem umocnieni siłą miłości. Misiaku kochanie masz wspaniałą Rodzinkę, a Ty Rodzinko macie wspaniałego Synka. Przytulam wirtualnie, acz cieplutko was wszystkich.

wiki 57

Anonimowy pisze...

i jak tam Misiu? mam nadzieje że dzień minął spokojnie..nocki też życzę spokojnej..:)