poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Witajcie Kochani, wczoraj byliśmy na spotkaniu rodzin w żałobie w hospicjum. Takie spotkania trochę pomagają, bo rozmawia się z ludźmi co przeżyły i przeżywają to samo. Julce też takie spotkania się podobają a Łukasz to jeszcze się nie wypowiadał ale mamy nadzieję, że i on wyciągnie jakieś dobre strony z tych spotkań. Spotkaliśmy się z Kasią -kaka- i milo z kimś znajomym choć parę słów zamienić i po spotkaniu nie mogliśmy skorzystać z sposobności bycia w Lublinie i odwiedziliśmy Szymonka Eflera, oddziałowego kolegę MISIA. Leżał bidulek, aż serce samo płakało i żal biedaczka, ale miejmy nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej i Szymuś będzie brykał i walczył z tym cholerstwem. SERDECZNE DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE Z NAMI - tata MISIA.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

TRZYMAJCIE SIE DZIELNIE KOCHANA RODZINKO MISIA ZYCZE WAM MIMO WSZYSTKO SPOKOJNYCH ZDROWYCH SWIAT WIELKANOCNYCH I PAMIETAJCIE ZE OPROCZ MISIA BEDZIEMY TEZ Z WAMI DUCHOWO SCISKAM WAS DO SERCA DANUTA

IW pisze...

Podziwiam Was Kochani, jestescie wspaniali - wyobrazam sobie jak wiele dala Wasza wizyta rodzicom Szymusia. jestescie mega szlachetni!!

pozdrawiam serdecznie Was Kochani i sciskam
Iwona

Anonimowy pisze...

Pamiętamy o Tobie Michałku i bardzo tęsknimy :(

maua78 pisze...

“Im więcej dajesz miłości i życzliwości, tym więcej ich otrzymasz.
Prawo dziesięciny nieuchronnie sprawia, że wszystko, co dajemy z siebie: czy dobro, czy zło, wraca do nas zwielokrotnione.
Podobne przyciąga podobne – to prawo jest niepodważalne.
Co zasiejesz w swej podświadomości, to zbierzesz w swej zewnętrznej rzeczywistości w postaci warunków, doświadczeń i wydarzeń życiowych.”

Misiowa Rodzinko, dziękuję za to, co robicie :*

/asia/

Anonimowy pisze...

Kochana Rodzinko, jestem z Wami, kazdy Was smutek , kazda radosc:(AD

niki96 pisze...

Trzymajcie sie kochani....modle sie za Michałka.