wtorek, 8 września 2015

Kochani nie odzywaliśmy się długo ale jakoś tak życie się toczy.Łukasz już chodzi do trzeciej technikum a Jula do drugiej gimnazjum ja powoli pracuje w warsztacie który produkuje ogrodzenia a Iwonka łapie staże bo na stałe nie może znaleźć pracy . Ja obecnie leczę się na kręgosłup bo jak to się mówi wysiada mi dzieciaki zdrowe dzięki BOGU .A o MISIU TO CHODZIMY CO SOBOTĘ NA CMENTARZ DO NIEGO  są chwile załamania jak to by było ja MISIO by był z nami teraz ale takie jest życie POZDRAWIAM SERDECZNIE tata MISIA.

9 komentarzy:

Iwo sia pisze...

Jak dobrze, ze się Tato Misia odezwałeś, myślę o Was często, o Misiu, o tym jakby to było jakby... Przytulam Was jak zawsze do serca, w którym Misio jest na zawsze. Zdrowia Kochani!

gdynianka pisze...

Ciężko żyć bez ukochanego Dziecka.
Michałek żyje w Was, w pamięci wielu osób.
Sercem jestem z Wami.

Anonimowy pisze...

MISIU, i My tęsknimy za Tobą ale czas leczy rany i łatwiej już z tym żyć, choć pogodzić się z tym nigdy nie da :(

Kochana Misiowo Rodzinko, wszystkiego dobrego dla Was, zdrówka, szczęścia i radości z małych ale pięknych rzeczy. Ściskam Was mocno i jak zawsze, polecam w mojej modlitwie.

asia.

Mateusz Tomasz pisze...

Nie ma tygodnia zebym nie wychodzila tutaj i zastanawiala sie co u Was... Bardzo dziekuje za ten wpis! Niech zdrowie bedzie z Wami!

Mateusz Tomasz pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Jestem myslami z Wami i Misiem czesto i modle sie za Was.

Anonimowy pisze...

I ja czytam, zaglądam, wspieram Was, jesteście dzielni bardzo...

Iwona pisze...

Kochani,
Zawsze będzie tęsknota za Misiem - ale jesteście kochająca się rodziną, macie 2 dzieci, które zawsze będą Wam osładzały choć trochę ten ból. Cieszcie się każdą chwilą, Wasz Mały Dzielny Aniołek zawsze nad Wami czuwa.
A my - nie zapomnieliśmy <3

gaja pisze...

Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia
przesyłam Wam garść dobrej energii
i życzenia

Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt

*****************

Pamiętam.