czwartek, 24 lutego 2011

Fundacja "Dziecięca Fantazja"

Kochani - dzisiaj spotkała Michałka wielka przemiła niespodzianka. Do domku przyjechali z prezentami wolontariusze z Fundacji "Dziecięca Fantazja". Przywieźli góóóry prezentów - zresztą zobaczcie sami. Michałek był pod wielkim wrażeniem, bo nikt nic nie wiedział i była to dla wszystkich wielka niespodzianka. Mają zarzucone cały pokój zabawkami  :D najgorsze, że  to ich jedyny pokój... ale dadzą radę, najważniejsze, żeby Michaś być teraz szczęśliwy i zadowolony... nareszcie widzimy uśmiech na Jego buźce :)

Dziękujemy bardzo Fundacji za spełnione marzenia naszego Misia :)

Fotorelacja z odwiedzin Fundacji u Misia na stronie fundacji: http://www.f-df.pl/spelnione.php

6 komentarzy:

gdynianka pisze...

Michałku, super wiadomości!
Z pewnością góra zabawek wywoła uśmiech u każdego dzieciaczka:)

Anonimowy pisze...

Michałku Kochany teraz masz okazję aby wyszalec się do woli:) Piękne zabawki...ale uśmiech na Twojej twarzy niezapomniany! Oby nigdy nie znikał i radował wszystkich którzy Cię kochają. Buziaczki!

Anonimowy pisze...

dobrze,że są takie fundacje,które przynoszą tyle radości na tak niewinnych twarzyczkach,cieszę się z całego serducha,że Jesteś SKARBIE,CHOCIAŻ TROSZKĘ SZCZĘSLIWY,Jesteś dzielny chłopczyk,a my wszyscy,chociaz myslami to jesteśmy MICHAŁKU Z TOBĄ.

Anonimowy pisze...

Super. Najważniejsze aby Michałkowi spełniać wszystkie marzenia. A każde dziecko ciszy się z prezentów i niespodzianek.
Oby tak dalej i oby ten uśmiech nie znikał z buzi Misia.

Anonimowy pisze...

//www.youtube.com/watch?v=Gs3dIstQYos&feature=related Michałku,oby zawsze spełniały się Twoje marzenia,pozdrawiam i całuje mocno Karolina W.

Anonimowy pisze...

Tyle zabawek,że można na chwilę zapomnieć o chorobie.A ten piękny uśmiech Michałka mówi wszystko.Super pomysł!!!Gratulacje dla wolontariuszy!
Pozdrawiam Ciebie Michałku i całą Rodzinę-c.Dorota.