czwartek, 17 lutego 2011

Lepsze wieści :))

Mama Michałka pisze:

"Witajcie. Wyniki są dobre, nawet po niedzieli możemy wyjść na tydzień na przepustkę jeżeli nic przez te dni się nie zmieni . Misio teraz czuje się dobrze, cieszy się, że w końcu nie będzie miał tych kroplówek i będzie mógł sobie swobodnie pochodzić.
 Dziękuję wszystkim za tak wspaniałe słowa otuchy i że jesteście z nami".

Jesteśmy i bedziemy, prawda? Będziemy tak długo jak długo będziecie nas potrzebować.  A Ty, Michałku wybiegaj się w domku i naciesz wszystkim i naładuj akumulatorki abyś miał wiele siły aby szybciutko wrócić do normy po następnej chemii. Jesteś naszym bohaterem i na pewno dasz radę. Trzymajcie się, kochani :)

6 komentarzy:

gdynianka pisze...

Michałku, cudowne wieści!
Baw się, rób to wszystko, co mali chłopcy robić powinni:)
Sercem i modlitwą jestem z Tobą!

Anonimowy pisze...

W końcu dobra wiadomość,buziaki i życzę wspaniałej zabawy.

Anonimowy pisze...

Kochany nasz Zuchu, wracaj szybciutko do domku a jeszcze szybciej do zdrowka!!! Jestesmy nieprzerwanie z Toba i czekamy na kolejne dobre wiesci.

Anonimowy pisze...

Super Misiu i każdy jest dobrej myśli bo wszystko się dobrze skończy. Michałku każdego dnia się modlimy za Ciebie i za całą Twoją rodzinkę.
Jesteś bardzo dzielny i prawdziwy z Ciebie ZUCH

Anonimowy pisze...

Bardzo ,bardzo się ciesze,ze są dobre wiadomości.
Jesteś SUPER BOHATEREM.Życzę Ci dużo zdrówka:))
Iwonka jesteśmy z Wami,pamiętaj,buziaki:)
Beata

Anonimowy pisze...

Bardzo się cieszę, że Michałek czuje się lepiej, mam nadzieję że dzisiaj wyjdzie na przepustkę, trzymam kciuki. Pozdrawiam całą wspaniałą rodzinkę Misia.Busia