środa, 23 marca 2011

Kolejna przepustka :))

Jutro rano Michałka czeka badanie tomografii komputerowej. W poniedziałek będziemy prawdopodobnie wiedzieli co sie dzieje z guzem. Będzie też  Michaś miał pobraną krew na badania - mamy nadzieję, że wszystkie wyniki będą w normie.
Michaś ma humor, dopisuje mu apetyt więc na szczęście "dołek", który był po drugim bloku chemii  juz za nimi.

Jutro po południu prawdopodobnie nasz bohater z mamą wyjdą na przepustkę do domciu. Przepustka bedzie króciutka, bo tylko na weekend, ale ważne, że choć kilka dni pomieszkają pod własnym dachem. Muszą nacieszyć się domem i będą ładowac akumulatorki, bo od wtorku.... następny, trzeci - przedostatni blok chemii.

......................................................................................................................................................

Przepustka jest jednak trochę dłuższa - do czwartku Michałki zostają w domciu. Tak postanowili lekarze i tak na pewno jest dobrze.  Michał w domu bryka i fika, cieszy się bardzo. Jest wesoły i dopisuje mu apetyt.

Serdeczne buziaki dla wszystkich, którzy tu zaglądają. Dzięki Wam, rodzice Michałka wiedzą, że nie są sami i dziękują z całego serca za to, że jesteście z nimi w tych trudnych momentach. Jesteście kochani :*

7 komentarzy:

Karola pisze...

Super wieści na które czekałam cały tydzień:) Oby tak dalej!!!! pozdrawiam i przesyłam buziaki Karola

Anonimowy pisze...

Michałku niedługo ten koszmar się skończy, mocno w to wierzę. Ładuj w domku akumulatory i dostarczaj nam samych dobrych wiadomości.
Trzymamy kciuki i całujemy mocno :)

Anonimowy pisze...

świetnie,że znów do domku,a badania muszą być dobre wszyscy w to wierzymy,jedz Kochanie i nabieraj sił całuje i ściskam

Anonimowy pisze...

Michałku powoli niszczysz potwora,jesteś dzielny chłopczyk z pozdrowieniami dla Ciebie,Marta i Iza

Anonimowy pisze...

Cieszymy się wszyscy z dobrych wiadomosci,a Słoneczko odpoczywaj i nabieraj sił,myslami jestesmy codziennie z Tobą Michałku.Karolina z rodziną.

Anonimowy pisze...

Będzie dobrze,trzymam kciuki cały czas.

Anonimowy pisze...

czyli wszystko na dobrej drodze,buziole od Eli