sobota, 2 kwietnia 2011

Zaczęliśmy trzeci blok chemii...

Iwonka rozmawiała dziś z lekarzem prowadzącym Michałka m.in. na temat wyników tomografii. Guz troszkę się zmniejszył, co znaczy, że chemia działa tak jak oczekują tego lekarze i my wszyscy. Jest to guz tak jakby wychodzący z rdzenia i bardzo rozległy (nawet przez pewien czas myslano, że guzy sa dwa). Na szczęście ginie. Super wiadomością jest także to, że węzły chłonne są czyste, to co było w nich przed podaniem chemii prawdopodobnie się wchłonęło...Dziękuję w imieniu Iwony za troskliwa opiekę lekarzom prowadzącym i całemu personelowi oddziału, na którym leczony jest Michał.

Michał jest dziś po drugim dniu trzeciego bloku chemii. Czuje się dobrze, jest wesoły, ma apetyt. Tak było również w poprzednich blokach. "Dołek" przychodzi u Niego wówczas kiedy spadają wyniki.... Jeszcze ten blok do końca i jeszcze jeden... Wtedy poznamy dalszy plan leczenia. Czy będzie to operacja, czy naswietlania, w końcu przeszczep szpiku... Czekajmy z zacisnietymi kciukami, bardzo was proszę.

Iwonka nie może połączyć się z internetem z laptopa Michałka. Nie wiemy czym to jest spowodowane, bo z innych komputerów połączenie jest dobre... Poczeka jeszcze do poniedziałku i wówczas zobaczymy. Może trzeba bedzie skontaktować się z dostawcą internetu Play.

Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam od Michałków i dziękuję, że jesteście

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Michałku mocno trzymamy kciuki, wiemy że Ci się uda wygrac zarówno tę walkę jak i całą bitwę.
Jesteśmy cały czas z Tobą Zuchu i trzymamy Cię za rączkę :)

gdynianka pisze...

Jak dobrze, że leczenie przynosi rezultat.
Michałku, dzielny chłopczyku, jesteśmy z Tobą:)

Anonimowy pisze...

i dzięki Bogu,że wszystko idzie tak jak ma iść,najwazniejsze,ze są rezultaty leczenia w dobrym kierunku,a my czekamy na końcowy zapis,że MICHAŁEK WYGRAŁ I JEST JUŻ ZDROWY,buziaki i ogromne uściski

Anonimowy pisze...

KOCHANY MICHAŁKU,WSPANIAŁE WIESCI I NIECH BĘDĄ CORAZ LEPSZE Z KAŻDYM DNIEM,POZDRAWIAM CIĘ I TRZYMAJ SIĘ RYBKO DZIELNIE.

Anonimowy pisze...

Tysiace usciskow dla Michalka i calej rodzinki .Edyta z rodzinka.Trzymajcie sie cieplutko i ZDROWIEJ Sloneczko kochane !!!!!!!!!!