środa, 18 maja 2011

.....

Jest wynik drugiego badania tomograficznego. Niestety, zmiany jak były tak są. Ważne jednak, że zmiany te sa operacyjne i nadają się do usunięcia. Wyniki markerów nowotworowych też są niższe niż poprzednio na szczęście. Czekamy jeszcze na konsultacje z neurochirurgiem...

Michaś czuje sie dobrze, choć płytki krwi bardzo powolutku narastają - jeszcze wczoraj była konieczność podania dodatkowych płytek. Jeśli dziś i jutro wyniki będą w normie będą mogli pójść na troszkę do domu...      Na 1 czerwca planowane jest badanie scyntograficzne kości. 29 maja Michas z mamą będą musieli wrócić do szpitala. Po badaniu kosci ustalony będzie termin operacji. Narazie, przed operacją chłopiec musi odpocząć po chemii, musi nabrać sił... to na pewno uda się w domu.

Trzymajcie sie, kochani.... Pamiętajcie, że jestesmy z Wami i trzymamy kciuki z całych sił... Dacie radę...

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

SŁONECZKO,DAMY RADĘ WSPÓLNYMI SIŁAMI.TO,ŻE SĄ ZMIANY JESZCZE TO NORMALKA,ALE NIE PRZEJMUJ SIĘ I ONE ZNIKNĄ,JAK NIE NATURALNIE TO CHIRURGICZNIE I NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE,A WIESZ DLACZEGO BO JESTEŚ BARDZO SILNY,ODWAŻNY CHŁOPCZYK,A MY WSZYSCY CIĘ KOCHAMY CAŁYM SERDUSZKIEM.BĘDZIE DOBRZE,TYLKO OCZYWIŚCIE TEN CZAS,ALE I JEGO POKONASZ.NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH.TO,ŻE PŁYTKI KRWI POWOLI NARASTAJĄ TO SIĘ NIE MARTW,GRUND,ŻE PRACUJĄ I CHCĄ CI POMÓC.W DOMKU NABIERZESZ SIŁ I BĘDZIE WSZYSTKO OK.POZDRAWIAM CIĘ SŁONECZKO.

Anonimowy pisze...

Pewnie że będzie dobrze tylko trzeba jeszcze troszkę czasu. Operacja się uda, a wcześniej nabieraj sił w domku :)
Buziaki Skarbie :*)

Najdzielniejszy chłopczyku jesteśmy Z Tobą!

Anonimowy pisze...

Najgorszy ten czas,ale on też minie,operacja będzie udana,wszystko co złe odejdzie,Życzę miłego spędzenia czasu w domku z rodzinką.Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Pozdrawiam Cię Michałku i życzę dużo zdrówka,wszystko powoli się ułoży.Iza

Anonimowy pisze...

Będzie dobrze,Jesteś Wspaniałym Chłopcem,a my wszyscy w Ciebie WIERZYMY,pozdrawiam i życzę wspaniałego spędzenia czasu w domku z rodzeństwem ,kolegami i z całą kochającą Cię Michałku rodzinką.