poniedziałek, 18 lipca 2011

Kochani, państwo Romaniuk przed wyjazdem otrzymali szczegółowy harmonogram badań. Jak do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem - jak tylko jest jakaś luka to biorą Michałka (tak było np. z badaniem tomograficznmym).

Rozmowa z profesorem zawsze standardowo jest po wykonaniu wszystkich badań... Profesor Berthold jeździ po całym świecie na różnego typu narady, szkolenia itp. i często jest nieobecny w klinice... Michał ma plan badań, do których potrzeba konkretnych specjalistów... Wszystko zostało zaplanowane jak najszybciej można było... we czwartek będą już wstępne decyzje odnośnie ewentualnego dalszego leczenia Michała...

... Wizyty w zoo nie było jednak... Pogoda była fajna, ale za późno dotarli - zoo było już nieczynne... Ale przed ogrodem była jeszcze pani z balonikami i na pocieszenie Michaś dostał balonik :) Pozdrawiam Was serdecznie od Iwonki i dziękuję w Jej imieniu za wszystko :-*

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Taka mała ciekawostka - to niby tylko eksperymenty ale może by "pomęczyć" nieco temat

http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualnosci/art651,progesteron-bedzie-ratowal-dzieci.html

Anonimowy pisze...

Na pewno Nasz Michałek jest w dobrych rękach,a teraz to tylko jeszcze raz leczenie,oczywiście Michałek będzie zdrowy,Ty Misiu o tym wiesz,że i tak wygrasz,tak jak kiedyś pisałam w tej walce zwycięzcą będziesz Ty i zdania nie zmienie,bo tak będzie.Potrwa to troszkę,ale po leczeniu Pana Profesora nawrotu choroby nie będzie.Trzymaj się ,nabieraj sił ,a wszystko się dobrze skączy.Buziaki Przystojniaku.

Krysia_i_Zbyszek pisze...

Walcz, walcz Misiaczku na pewno wygrasz tą nierówną walkę z paskudem Sercem jesteśmy z wami kochani buziaczki dla dzielnego Michałka :* :)

Panie, Jezu Chryste, który przeszedłeś przez życie pochylając się nad każdym ludzkim cierpieniem, prosimy Cię przez wstawiennictwo błogosławionego ks. Bronisława Markiewicza o cud uzdrowienia dla naszego kochanego Michałka.
Jeśli taka jest Twoja wola, Boże, pozwól mu
cieszyć się powrotem do zdrowia i wysławiać Cię
za łaskę otrzymaną za przyczyną Twego Sługi Bronisława.
Amen.