środa, 4 stycznia 2012

"Witajcie Kochani,  MISIO nockę przespał bez większych problemów. Obudził się z złym humorem a to dobry znak, bo jak mu coś bardziej dokucza to leży i oby było spokojnie... Teraz je śniadanko, później leki i moze jakaś zabawa - oby tylko nie bolało - tata MISIA.

13 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Oby dzisiejszy dzień minął bez bółu. Całuję Cię Michałku.

Anonimowy pisze...

Michałku, codziennei myślę o Tobie. Kilka razy w ciągu dnia sprawdzam informacje o Twoim samopoczuciu. Tak bardzo chcialabym, aby wydarzył się cud! Mam synka w podobnym wieku i jak patrzę na niego to myślę o Tobie. Jesteś takim moim drugim, choć wirtualnym, synkiem :)
Miłego dnia, przede wszystkim bez bólu!

Anonimowy pisze...

Cudownie... Niech Michałek psoci jak najwięcej... Słoneczka niech nie boli, serduszka rodziców muszą odpocząć!!!!!
Ktoś nieważny...

KATLA pisze...

Panie Tomku wszystko róbcie aby wogle nie bolało,nie może boleć,bo to jest okropny stres dla takiego dziecka,a On już i tak przez tyle lat choroby wystarczająco nacierpiał i nie ważne że zły humor ,Ten Misio i tak Jest kochany.

Anonimowy pisze...

spokojnego dnia dla całej rodziny...

witoldyna pisze...

Najważniejsze by Misio nie cierpiał, by ten wczorajszy ból był jedynie niemiłym epizodem, który więcej się nie powtórzy.

Anonimowy pisze...

Michałku...dnia bez bólu Tobie życzę...
Twoim bliskim siły przede wszystkim.
Nie wiem co jeszcze, bo w obliczu takiego dramatu jakie słowa mogą pomóc, przynieść ulgę, dać cień nadziei.....?

Ania

Anonimowy pisze...

Oby NIC nie bolało. Myślę o Michałku codziennie i tak bardzo mi przykro... Najgorsza ta bezsilność. Spokojnego dnia życzę, spokojnej nocy i oby Misio nacieszył się mundurem.

Anonimowy pisze...

Michałku


Spokojnych dni i nocy Ci życzę. Obyś nie cierpiał!!!

Anonimowy pisze...

Kiedy jem, nie zajmuje mnie nic poza jedzeniem. Kiedy idę, to idę, i tyle. A jeśli przyjdzie mi walczyć, jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego, by umrzeć. Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Zrozumiesz, że tak jak pustynia tętni życiem, tak jak niebo jest pełne gwiazd, tak wojownicy walczą, bo jest to nieodłącznie wpisane w człowieczą dolę. I wtedy twoje życie stanie się świętem, wielkim widowiskiem, ponieważ będzie tą chwilą, którą żyjesz, żadną inną.

Autor: Paulo Coelho, Alchemik

Anonimowy pisze...

bohaterze naszkochany mam nadzieje,ze dzisiaj miales spokojny dzien a zblizajaca sie noc bedzie rownie spokojna,bez bolu i łez.......zawsze moglam tyle pisac....a teraz nie wiem,nie moge.wciaz mysle o tobie,dzeisatki razy zagladam do ciebie w ciagu dnia.z nadzieja,ze bedzie lepiej...bo przeciez musi byc prawda??????????? musi!!!!!!!!!!!!misiu kochanie jesli spiac nie czujesz bolu to odpoczywaj duzo,regeneruj sily i walcz!!tylu ludzi Cie kocha i trzyma kciuki za ciebie!!!ty juz dokonales cudu.zjednoczyles nas-tylu nieznajomych a jedak tak bliskich sobie i Tobie.jestes wielki na wieki!!!!kocham isciskam...niech bol omija cie szerokim łukim

justyna z zg.<3 kocham

Anonimowy pisze...

Tyle pozytywnej energii płynacej w strone Michałka musi sprawić by nic Go nie bolało. Michałku całuje i baw sie dobrze. Lidka

Anonimowy pisze...

...........((`'-"``""-'`))
..........)....-....-....(
.........../..(o._.o)_._\
...........\....(.0.)..._./
..........._'-._'='_..--'.._
....../`;#'#'#.-.#'#'#;`\ \
......\_))........*.......((_/
........#..MISIACZEK..#
........ '#.DLA CIEBIE.#'
........../.'#...........#'.\
........._\..\'#.....#'./../_
......(((___)...'#'...(___)))