czwartek, 18 października 2012

Witajcie Kochani, jak na pewno wszyscy pamiętają NASZ KOCHANY MISIO dziś obchodziłby siódme urodzinki :'( :'( :'(  NIE JEST MU TO DANE i zamiast tortu jak w zeszłym roku tylko siedem zniczy i ładne kwiatki na pomniczek mu postawimy  :'( :'( :'( takie jakie MISIO chciał, bo Iwonka w zeszłym roku na wszystkich świętych dla swojego braciszka, który byłby od niej starszy kupiła to taki stroik w doniczce a między kwiatkami siedzi aniołek a MISIO jak to zobaczył to powiedział - mama kupisz mi takie kwiatki z aniołkiem no i kupiła mama MISIOWI  :'( :'( :'( Mam nadzieję, że NASZ KOCHANY MISIO razem z Dominiką, Jasiem, Damianem, Pawełkiem i innymi dziećmi w niebie dziś będzie świętował jak w zeszłym roku, bo MISIO lubił jak jest dużo gości i te "sto lat", których już mu nie zaśpiewamy  :'( :'( :'( Sam nie wiem dlaczego, ale czułem, że muszę to napisać chociaż tak mogę się podzielić co mi leży na sercu... może to banalne ale tak jest . Jula czuje się dobrze za tydzień dopiero na zdięcie szwów. KOCHANI SERDECZNE DZIĘKI, ŻE WCIĄŻ JESTEŚCIE PRZY NAS - tata MISIA  :-* :'(.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Światełko dla Misia [*]
Kochani jestem przy Was myślami, szczególnie dzisiaj.

KATLA pisze...

Nasz Misiaczek obchodziłby 7 urodzinki:( Ciężko jest cokolwiek napisać,bo każdy kto zagląda w tym dniu na blog chciałby życzyć Misiowi jak najlepiej tak jak to było rok temu,ale jest inaczej....My wszyscy MISIA przyjaciele ze wszystkich zakątków Polski ,świata łączymy się sercem,myślami z Wami Rodzice w tym szczególnym dniu dla Was i dla nas co przez te wszystkie lata choroby MISIA byliśmy z MISIEM,jedni blisko,inni myślami,nie jeden z nas nieraz ocierał łzy z bezradności,ale Boża wola była inna i MISIO CHYBA O TYM WIEDZIAŁ,dlatego spytał mamę czy kupi Mu takie kwiaty ,takiego aniołka.Dzisiaj Sam jest Aniołkiem i z innymi dziećmi w niebie obchodzi 7 urodzinki,a za razem pierwsze w niebie.Jest to wyjątkowe święto NASZEGO MISIA.Ja osobiście wraz z koleżanką posyłamy miliony buziaków do nieba dla MISIA,niech Mu tego dnia wieczorem świecą wszystkie gwiazdki i pamiętaj MISIU-BYŁĘŚ JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KIMŚ WYJĄTKOWYM przynajmniej dla mnie,a znając życie to dla WSZYSTKICH TWOICH PRZYJACIÓŁ,którzy byli i będą z Tobą już na zawsze.

KATLA pisze...

____________█████
___________██▒█▒█
_________▒▒█▒█▒█
___█____▒▒▒▒█▒▒█
___█__▒▒▒▒▒████
__█_▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▌
█_█▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒
█_█▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒__█
███▒▒█▒█▒▒▒▒█▒ █
_███▒█▒█▒▒▒█▒██
____████▒▒██▒██
___██_███████
_____█__█_█_██____█
_________█_█__█__███
__________█_█___████
__________█___████_██
__________ █__████_██
__________█__████_███
____█_____█___█__██
___████_ █_____█
_ ███████___█
__████_████_█___█████
___████_████_███████
____████_█_███_████
__█______█_█___█████
_████_█_█_█████
_█_████_█_______███
_███_██_█___█████
__████_█_█_███_████
_______█_█_█__████
_______█_█_ ████
________█_█

KATLA pisze...

________ ×§× ×§× ×§×
_____ ק×_____)_____ק×
___ק×_______((_______ק×
__ק×________(,)________ק×
_ק×________(,,,)________ק×
_ק×_______,/,|,\,_______ק×
__ק×_____[_____]______ק×
___ק×___[_______]___ק×
_____ק×_[_______]_ק×
___$$$$$$$$______$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$
________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$
_____________$$$
______________$

maua78 pisze...

Ważny to i wyjątkowy dzień dzisiaj, wybacz mi Misiaczku, że nie potrafię się jednak cieszyć, że tak mi smutno. Cały dzień myślę o Was i wspominam Michałka, Jego mądre spojrzenie, piękny uśmiech, radość i odwagę jakimi zarażał niejednego z Nas. Tak bardzo tęsknimy za Tobą, Kochanie, tak bardzo płaczemy za Tobą, Najmilszy ale trzeba wierzyć że TAM jest lepiej, że TAM też masz Urodzinki i jesteś szczęśliwy. Że spotkamy się niebawem i już wtedy nie będzie ani smutku, ból i łez.

Skarbie, posyłam Tobie do Nieba miliony światełek, uśmiechów i buziaków. Niech wszyscy Twoi Anielscy przyjaciele zaśpiewają dla Ciebie "sto lat", niech Matka Boska przytuli Cię do swego serca, niech Twoje Urodzinki będą cudowne, bo Ty byłeś i jesteś cudownym Chłopczykiem.

Kochany Żołnierzyku, Najdzielniejszy z dzielnych, składam Ci dzisiaj hołd, chylę czoła przed Twoim życiem i odwagą. Cześć Twojej pamięci!!!

Tomku, Iwonko, Julciu i Łukaszu, wiem że nic nie ukoi Waszego bólu, nie uspokoi, nie otrze łez ale wiedzcie, że sercem i modlitwą jesteśmy z Wami i nic tego nie zmieni. Odkąd Misiaczek stał się bliski Naszym sercom, pokochaliśmy i Was wszystkich. Dlatego szczególnie dziś, Nasze myśli biegną w Waszą stronę. Życzę Wam, aby choć na chwilkę ten dzień był piękny i radosny, tak jak życzyłby sobie tego Michałek.

asia, paweł, oluś i antoś

Iwona Iwosia pisze...

kolejny ciężki dzień.. chyba najcięższy z tych wszystkich ciężkich..Misiaku, wierzę, że tylko nam tu tak ciężko, a Ty jesteś przeszczęśliwy (*)

Anonimowy pisze...

On już jest tam, gdzie my wszyscy idziemy ...

gdynianka pisze...

Michałku....

KATLA pisze...

http://www.youtube.com/watch?v=KZFy3XBdESQ

Anonimowy pisze...

pamietamy...